Wyposażenie dla każdego

Strona internetowa MateoMarket.pl jest miejscem, gdzie uda się znaleźć produkty instalacyjno-budowlane najznamienitszych marek i producentów z terenu całej Polski. Choć portal funkcjonuje zaledwie od 2010 roku, zdążył już odnieść ogromny sukces w sieci. Wynika to z doskonałej obsługi, szerokiego asortymentu oraz atrakcyjnych cen. Odwiedzając serwis mateomarket.pl można uniknąć stania w wielogodzinnych kolejkach i wielu konsultacji ze specjalistami w dziedzinie wyposażenia wnętrz.

W kategorii Oświetlenie mieszkania, domu, ogrodu, można znaleźć nowoczesne plafony od producenta Aldex. Funkcjonuje on na polskim rynku od 1981 roku, a jej produkty cechują się najwyższą starannością wykonania. Aldex stosuje najlepszej jakości materiały, by wszystkie wytworzone z nich lampy, służyły przez wiele lat. Kolekcja Box White dedykowana jest do luksusowych, nowoczesnych wnętrz o stonowanych kolorach. Lampy tej serii dostępne są w białym oraz czarnym odcieniu. Ich formy opierają się na kształtach prostopadłościanów lub sześcianów. Elementy tej kolekcji dostępne są w wersjach dla jednej lub dwóch żarówek. Na stronie producenta można odszukać tę kolekcję także pod nazwą Brasco (http://www.aldex.com.pl/index.php?route=product/product&product_id=530&search=plafon&description=true&sub_category=true).

Firma Aldex stworzyła także plafony naścienne z myślą o osobach, przywiązanych do klasycznych, tradycyjnych wzorów. Przykładem takiej linii jest gama produktów Cedrik. Pięknie prezentuje się model Cedrik Kel 1XE14 40W 714PL/G4. Na prostokątnej, bogato zdobionej w intrygujące okręgi ramie, osadzono przeszklenie w kształcie elipsy. Metalowy stelaż o czarnym kolorze doskonale komponuje się ze szkłem w mlecznym odcieniu. Można także wybrać model o białej ramie – Cedrik White 1XE14 40W 714PL/G.

Wszystkie produkty, umieszczone w serwisie MateoMarket.pl zostały dokładnie opisane i zawierają rzeczywiste, realne fotografie, które pozwolą potencjalnemu klientowi przekonać się, czy takiej lampy właśnie oczekuje. Dzięki wspomnianej wcześniej świetnej obsłudze, klienci uzyskują odpowiedzi na wszelkie, nurtujące ich pytania, a zamówienia realizowane są nadzwyczaj sprawnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *