Idealne krzesła do restauracji

Bardzo ważny jest budżet, który zgromadziliśmy. Ceny stołów i krzeseł – lub kabin, taboretów i innych miejsc w restauracji – szybko się sumują. Mogą pochłonąć znaczną część początkowego budżetu, zanim się zorientujesz Możesz pokochać pewien styl krzesła, ale zadaj sobie pytanie, czy naprawdę tego potrzebujesz. Czy dostępna będzie jego tańsza wersja?

Spore oszczędności

Krzesła i stoły w restauracji to kolejna dziedzina, na której można zaoszczędzić pieniądze, gdy otwierasz nową restaurację, ale pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie zestawienia.
Na co zwrócić uwagę, gdy kupujesz stolik w restauracji
Poszukaj mebli do łatwego czyszczenia, gdy szukasz miejsca do siedzenia w restauracji. Nie można przecenić tego faktu, niezależnie od tego, czy chodzi o posiłki dla rodzin z małymi dziećmi, czy głównie dla dorosłych, którzy mają mniejsze szanse na rozlanie. Unikaj stylów z wieloma projektami. W ten sposób nie będziesz bałaganić.
Jeśli kupujesz krzesełka lub kabiny restauracyjne z siedzeniami z tkaniny, upewnij się, że masz tkaninę odporne na plamy. I planuj budżet na profesjonalne sprzątanie przynajmniej raz w roku, ale najlepiej dwa razy w roku. Krzesła do restauracji powinny być odporne na zabrudzenia.
Kanapy i inne wygodne fotele do restauracji to inna sprawa. Będziesz chciał się upewnić, że są trwałe i pokryte łatwym do czyszczenia materiałem, takim jak skóra. Tak, skóra. Nie plastik. Pamiętaj, że to pierwsze spojrzenie Twoich klientów na Twoją restaurację. Chcesz, aby obszar wyglądał atrakcyjnie, ale bez rozbijania banku.
Meble powinny odzwierciedlać również styl Twojej restauracji, tak jak jest to w przypadku mebli jadalnianych i barowych. Zastanów się, kiedy wybierasz style, tkaniny i rozmiar.
Co można pominąć?
Unikaj kupowania niekomercyjnych mebli restauracyjnych. Głównym powodem, dla którego miejsca siedzące w restauracjach są tak drogie, jest to, że są zaprojektowane są tak, aby wytrzymać codzienne zużycie przez klientów. Podobnie jak naczynia obiadowe restauracji, siedzenia w restauracji są trwałe i wykonane na wiele lat. Pamiętaj, że jeśli kupisz nową restaurację, upewnij się, że zachowujesz gwarancję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *