Wynajem ekspresów do kawy – czy to się opłaca?

Kawa to cudowny napój, delikatnie gorzki, intensywnie aromatyczny, który dodatkowo błyskawicznie stawia na nogi. To właśnie kawa jest pierwszą rzeczą, o której myślimy po pojawieniu się w biurze. Jest ona również nieodłącznym elementem wszystkich spotkań biznesowych. To przy filiżance kawy toczą się ważne i decydujące rozmowy. Jako właściciel firmy stajesz więc przed dylematem i musisz rozstrzygnąć czy lepiej jest kupić ekspres do kawy, czy może jednak bardziej opłaca się jego wynajem? Wyjaśniamy, które rozwiązanie bardziej się opłaca.

Wybranie dobrego ekspresu do kawy, a więc takiego, który spełni oczekiwania wszystkich pracowników, to nie łatwe zadanie. Otóż trzeba wziąć pod uwagę nie tylko spełnianie potrzeb, użyteczność, ale też wytrzymałość, jakość oraz cenę sprzętu. Kupno ekspresu do kawy to całkiem spory wydatek, który będzie odczuwalny nawet wtedy, gdy wrzucimy go w koszty uzyskania przychodów. A warto pamiętać, że prowadzenie własnej firmy to umiejętność oszczędzania tam, gdzie tylko jest to możliwe. Na szczęście wielu usługodawców wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i oferuje możliwość dzierżawy ekspresu do kawy. Rozwiązanie to jest o wiele tańsze i posiada wiele zalet.

Na czym to polega?
W celu uniknięcia jednorazowego wydatku, jakim jest zakup ekspresu do kawy, warto zastanowić się nad możliwością jego dzierżawy. Znajdźmy usługodawcę ze swojego obszaru, np. wynajem ekspresów do kawy Wrocław i cieszmy się rozwiązaniem, które posiada wiele korzyści. Po pierwsze nie narażamy się na duży wydatek, a koszty dzierżawy ekspresu do kawy są bardzo wygodne. Do tego dochodzi możliwość bezpłatnych przeglądów i serwisowania, a jeśli okaże się, że dany ekspres nie sprawdza się, możemy zwrócić go w dowolnej chwili. Niewątpliwą zaletą dzierżawy ekspresu do kawy jest przede wszystkim cena – otóż nie musimy inwestować kilku tysięcy w sprzęt dający gwarancję dobrego funkcjonowania w firmie. Warto pamiętać, że przy dużej eksploatacji musimy często serwisować sprzęt, co generuje dodatkowe opłaty, jakich nie musimy ponosić przy opcji dzierżawy.

Co zyskujemy?
Otrzymujemy profesjonalny ekspres do kawy w bardzo niskiej cenie, którym nie musimy się przejmować. Serwis załatwia firma wynajmująca. Najważniejsze jest to, że na korzystnych warunkach możesz zagwarantować swoim pracownikom dostęp do pysznej i aromatycznej kawy, która da im energię do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *