Wizyta na strzelnicy, jako oryginalny prezent

Cracow Shhoting Academy to jedna z najchętniej odwiedzanych krakowskich strzelnic. Należy do czołówki małopolskich obiektów strzeleckich. Przyciąga gości nie tylko z Krakowa i okolic, ale z całej Polski, a nawet z innych krajów. Shooting guns in Krakow stało się w ostatnim czasie niezwykle popularne wśród obcokrajowców. Oferta strzelnicy jest naprawdę szeroka i atrakcyjna. Można się tu umówić na indywidualne strzelanie, zamówić pakiet grupowy oraz urządzić fantastyczny event, imprezę integracyjną lub niezapomniane urodziny. Wizyta na strzelnicy to również doskonały pomysł na prezent.

Skorzystaj z bonu upominkowego
Cracow Shooting Academy posiada w ofercie specjalne bony upominkowe, które mogą pełnić rolę fantastycznego, oryginalnego prezentu na święta, urodziny, Dzień Chłopaka, rocznicę ślubu i każdą inną okazję. To prezent – przeżycie, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Nie myśl, że z takiego podarunku ucieszą się wyłącznie mężczyźni. Dla wielu kobiet możliwość postrzelania z broni palnej to ogromna frajda, mocne doświadczenie i niezapomniane wrażenia. Ponieważ strzelanie zawsze odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, jest całkowicie bezpieczną zabawą. Może okazać się, ze pojedynczy wypad na strzelnicę zamieni się szybko w nowe, ciekawe hobby.

Bony upominkowe wystawiane są przez strzelnicę na dowolny pakiet strzelecki. Z dostępnymi pakietami możemy zapoznać się na stronie internetowej strzelnicy https://www.shootingcracow.com/pakiety. Jest ich sporo. Jeśli jednak nie znajdziemy satysfakcjonującego nas pakietu, możemy samodzielnie określić wartość, na która opiewa bon. Niewiele strzelnic daje taką możliwość. Bon wysyłany jest drogą internetową w formie elektronicznej. W ten sposób mamy zagwarantowaną szybką realizację. Bon z reguły trafia do nas jeszcze w tym samym dniu, w którym składamy zamówienie. Ponieważ to prezent, jest spersonalizowany i dopracowany pod względem graficznym. Bon jest ważny przez trzy miesiące od daty zamówienia. Osoby obdarowane powinny przed realizacją bonu skontaktować się ze strzelnicą i zgłosić chęć realizacji.

Źródło: https://www.shootingcracow.com/bon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *