Idealnie białe zęby

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. W tym celu decydujemy się na różne próby ich wybielania. Wypełniamy łazienkowe półki odpowiednimi pastami, paskami wybielającymi oraz specjalnymi płynami do płukania jamy ustnej. Niestety produkty te najczęściej nie przynoszą wymarzonego efektu. Jak zatem osiągnąć efekt białych zębów? Przepiękny, olśniewająco biały uśmiech możemy uzyskać w zasadzie tylko w jeden sposób, którym jest wizyta w gabinecie stomatologicznym. Jeśli zatem pragniesz posiadać śnieżnobiałe uzębienie, udaj się do gabinetu Dr Baron, gdzie nowoczesnymi metodami skutecznie i przyjemnie osiągniemy upragniony cel.

Jasne zęby są obecnie jednym ze wskaźników powodzenia zawodowego czy rodzinnego. Estetyczny i efektywny uśmiech dodaje nam pewności siebie, poprawia nasze samopoczucie oraz sprawia, że dużo częściej chodzimy roześmiani. Dla wielu z nas biały uśmiech napędzał nasz sukces zawodowy. W klinice Dr Baron każdy z nas może osiągnąć taki efekt.

Nakładka
Jedną z bardziej wygodnych metod na wybielanie zębów jest stosowanie specjalnej nakładki wypełnionej żelem wybielającym. W celu skorzystania z takiego rodzaju pielęgnacji, należy udać się do dentysty, który stworzy unikalną nakładkę dopasowaną do wielkości i kształtu naszej szczęki. Gotową nakładkę zakłada się przez dwa tygodnie na cztery godziny dziennie bądź całą noc i z dnia na dzień można obserwować, jak nasz uśmiech staje się coraz bielszy. Rozwiązanie posiada swoje wady i zalety. Otóż jest wygodne i mało inwazyjne, jednak przebiega bez udziału dentysty, który powinien nadzorować stopień wybielenia zębów i wpływ żelu na dziąsła.

Laserowe wybielanie
Kolejny zabieg wybielania jest zacznie krótszy i wymaga mniej zaangażowania po stronie pacjenta. Wystarczy udać się na zabieg do dentysty i poddać się wybielaniu światłem bądź laserem. W obu przypadkach na zęby nakłada się specjalistyczny środek, który pod wpływem naświetlania usuwa wszelkie przebarwienia i ciemniejsze plamy na szkliwie. Zabieg laserowy nie jest jednak polecany tym, którzy zmagają się z nadwrażliwością zębów. Choć zabieg może być odrobinę nieprzyjemny, to jednak jest niezwykle skuteczny i nie trzeba go powtarzać. Z kolei bardziej delikatnie dla szkliwa jest wybielanie światłem, które jednak może okazać się niewystarczające i wymagać powtórzenia zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *