Wygodne zakupy w Łomiankach

Często sama myśl o zakupach wzbudza w nas trwogę? Kilka godzin nieprzerwanych spraw, znudzone dzieci, które mają dość, brak miejsca na odpoczynek i natłok ludzi. Na szczęście istnieje inny wymiar kupowania, który zamienia je w zupełnie inne doświadczenie. Zajrzyj do Galerii Łomianki i przekonaj się sam.

Współczesne centra handlowe dbają o to, aby klienci poczuli co to znaczy komfort zakupowy. Wprowadzone udogodnienie pozwalają kreatywnie spędzić czas z rodziną, zapewniają miejsce do zabaw dla najmłodszych oraz wiele, wiele innych rzeczy – zajrzyj www.galerialomianki.pl i przekonaj się.

Pokój rodzica i dziecka
Galeria Łomianki to miejsce przyjazne rodzicom z dziećmi, dlatego można tutaj skorzystać z pokoju rodzica i dziecka. W komfortowo wyposażonym pomieszczeniu można spokojnie nakarmić i przewinąć malucha, a także odpocząć w trakcie zakupów.

Sala zabaw Fiku-miku
Chodzi o niezwykły plac zabaw wyposażony w zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, mini-ścianki wspinaczkowe, tunele, ruchome mostki i wiele innych, które docenią nasze pociechy. Najmłodsze dzieci mogą tutaj bezpiecznie bawić się w specjalnym kąciku malucha. Sala zabaw Fiku-Miku oferuje ponadto organizację urodzin i innych okolicznościowych imprez dla dzieci.

Fortepian
Jeśli drzemie w Tobie prawdziwy muzyk i potrafisz grać, klawisze fortepianu czekają właśnie na Ciebie! Instrument, znajdziesz przy strefie relaksu a Twoja muzyka na żywo z pewnością umili czas innym.

Współpracownia
Wszelkiego rodzaju przedsiębiorców, freelancerów i studentów, którzy chcą popracować w ciekawym i spokojnym wnętrzu, z pewnością zainteresuje wnętrze Współpracowni. Znajdą tutaj wygodne biurka, sprzęt biurowy, nielimitowany dostęp do internetu, a także miejsce do odpoczynku w czasie pracy.

Plac zabaw na świeżym powietrzu
Wszyscy chętni mogą skorzystać z chwili relaksu w przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz galerii handlowej. Znajdziemy tu strefę relaksu i nowoczesny bezpłatny plac zabaw. Dzieci mogą do woli korzystać z karuzeli, huśtawek, zjeżdżalni i wielu innych przyrządów do zabawy posiadających niezbędne atesty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *